Szczegóły
Kawiarnia Racing Cafe wyposażona została w kilkanaście stolików, bar oraz telewizory, na których wyświetlane są aktualne wyniki wyścigów odbywających się na torze gokartów elektrycznych i video z muzyką. A w barze: ciepła ciabatta, zapiekanki, drobne przekąski takie jak popcorn i orzeszki, świeżo wyciskane soki, napoje gazowane i niegazowane, a także kawa, herbata, napoje energetyczne i piwo. Goście będą mogli ponadto nabyć tu dodatkowe artykuły, w tym między innymi puchary dla zawodników. W okresie letnim przy Racing Cafe powstaje również ogródek gastronomiczny – można w nim korzystać z oferty kawiarni siedząc przy stolikach, lub odpoczywając na ustawionych tu leżakach plażowych.
Bogate wyposażenie

Kawiarnia Racing Cafe wyposażona została w kilkanaście stolików, bar oraz telewizory, na których wyświetlane są aktualne wyniki wyścigów odbywających się na torze gokartów elektrycznych i video z muzyką.

Menu
A w barze: ciepła ciabatta, zapiekanki, drobne przekąski takie jak popcorn i orzeszki, świeżo wyciskane soki, napoje gazowane i niegazowane, a także kawa, herbata, napoje energetyczne i piwo.
Sklepik

Goście będą mogli ponadto nabyć tu dodatkowe artykuły, w tym między innymi puchary dla zawodników.

Ogródek

W okresie letnim przy Racing Cafe powstaje również ogródek gastronomiczny - można w nim korzystać z oferty kawiarni siedząc przy stolikach lub odpoczywając na ustawionych tu leżakach plażowych.

KONTAKT

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: monika.kuzma@sport-s.pl lub zadzwoń +48 667 757 370

  • Racing Cafe
  • Racing Cafe
  • Racing Cafe