Szczegóły
Cokolwiek organizowane jest na Stadionie Energa Gdańsk, czy będzie to konferencja w jednej z naszych sal, uroczystość w PGE ATOM Clubie, spotkanie biznesowe w Amber Lounge by TFF lub jednej z pozostałych lóż, czy może ekskluzywny tour po obiekcie, za każdym razem zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną. Nieważne czy potrzebny jest catering dla 10 czy dla 1000 osób. Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim oczekiwaniom kulinarnym naszych Gości oraz zapewnić sympatyczną i profesjonalną obsługę. Zrobimy wszystko aby zagwarantować niezapomniane przeżycia i wyjątkową podróż w świat dobrego smaku.
Dla wszystkich

Cokolwiek organizowane jest na Stadionie Energa Gdańsk, czy będzie to konferencja w jednej z naszych sal, uroczystość w ATOM Clubie, spotkanie biznesowe w Amber Lounge by TFF lub jednej z pozostałych lóż, czy może ekskluzywny tour po obiekcie, za każdym razem zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną. Nieważne czy potrzebny jest catering dla 10 czy dla 1000 osób. Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim oczekiwaniom kulinarnym naszych Gości oraz zapewnić sympatyczną i profesjonalną obsługę. Zrobimy wszystko aby zagwarantować niezapomniane przeżycia i wyjątkową podróż w świat dobrego smaku.

Sports Hospitality

Za strefę gastronomiczną na stadionie odpowiada firma Sports Hospitality – stały partner Stadionu Energa Gdańsk. Świadczy ona wyspecjalizowane usługi gastronomiczne na obiektach sportowych w zakresie cateringu masowego: stref VIP (restauracja ATOM CLUB, loże VIP), komercyjnych restauracji i barów (T29 Restaurant & Sports Pub), stref publicznych (kiosków gastronomicznych do szybkiej obsługi kibiców) oraz innych imprez sportowych i okolicznościowych.

Catering