Szczegóły
Przestrzeń wokół stadionu to także trasy rowerowe włączone w Gdańską i Trójmiejską sieć. Przez stadion prowadzi trasa z historycznego Starego Miasta w Gdańsku, przez plaże Brzeźna aż do Sopotu i Gdyni. Oprócz samych tras rowerowych przygotowaliśmy także 366 rowerowych miejsc parkingowych, z czego ponad połowa jest osłonięta od deszczu. Zachęcamy aby z tej infrastruktury korzystać nie tylko w trakcie codziennej rekreacji ale także jako sposób przyjazdu na wydarzenia organizowane na i przy Stadionie Energa Gdańsk. Dla osób ceniących sobie odpoczynek w rekreacji oraz ładne widoki w trakcie spotkań towarzyskich ustawiono na terenie zewnętrznym szerokie ławki.
Wygodny dojazd

Przestrzeń wokół stadionu to także trasy rowerowe włączone w Gdańską i Trójmiejską sieć. Przez stadion prowadzi trasa z historycznego Starego Miasta w Gdańsku, przez plaże Brzeźna aż do Sopotu i Gdyni.

366

rowerowych miejsc parkingowych

Oprócz samych tras rowerowych przygotowaliśmy także 366 rowerowych miejsc parkingowych, z czego ponad połowa jest osłonięta od deszczu. Zachęcamy aby z tej infrastruktury korzystać nie tylko w trakcie codziennej rekreacji ale także jako sposób przyjazdu na wydarzenia organizowane na i przy Stadionie Energa Gdańsk.

Odpoczynek

Dla osób ceniących sobie odpoczynek w rekreacji oraz ładne widoki w trakcie spotkań towarzyskich ustawiono na terenie zewnętrznym szerokie ławki.

  • Strefa spacerowo – rowerowa
  • Strefa spacerowo – rowerowa