Szczegóły
Zielone przestrzenie przy stadionie to idealne miejsce na otwarte zajęcia rekreacyjne i sportowe. W okresie od marca do listopada prowadzone są stałe i bezpłatne ćwiczenia grupy biegowej. W każdą sobotę o 9.30 ponad 20 osób, pod okiem profesjonalnego trenera, ćwiczy swój organizm na świeżym powietrzu przygotowując się do biegania rekreacyjnego, maratonów, triathlonu. Zajęcia obejmują przygotowanie organizmu do biegania ale także elementy treningu obwodowego kształtującego sylwetkę i wzmacniającego mięśnie nóg i ramion, pleców i brzucha. Ćwiczenia są uniwersalne dla każdej grupy wiekowej i ćwiczą z nami dzieci od 5 roku życia do seniorów 60+.
Zielono

Zielone przestrzenie przy stadionie to idealne miejsce na otwarte zajęcia rekreacyjne i sportowe. W okresie od marca do listopada prowadzone są stałe i bezpłatne ćwiczenia grupy biegowej. Dodatkowo prowadzone są otwarte warsztaty rolkarskie.

Zajęcia z trenerem

W każdą sobotę o 9.30 ponad 20 osób, pod okiem profesjonalnego trenera, ćwiczy swój organizm na świeżym powietrzu przygotowując się do biegania rekreacyjnego, maratonów, triathlonu.

W godzinach 11.00 - 12.00 można także poznać tajniki dobrej jazdy na rolkach i wrotkach.

Dla każdego

Zajęcia obejmują przygotowanie organizmu do biegania ale także elementy treningu obwodowego kształtującego sylwetkę i wzmacniającego mięśnie nóg i ramion, pleców i brzucha. Ćwiczenia są uniwersalne dla każdej grupy wiekowej i ćwiczą z nami dzieci od 5 roku życia do seniorów 60+.

Zajęcia rolkarskie przygotowane są także zarówno dla amatorów jak i osób, które chcą wyspecjalizować się w freestyle, inline, fitness, roller derby lub innych sportach na rolkach.

Zapraszamy

Zapraszamy grupy do współpracy przy organizacji różnych innych zajęć: zumby, tai-chi, medytacji, ćwiczeń na wolnym powietrzu oraz innych.

  • Strefa zielona
  • Strefa zielona
  • Strefa zielona
  • Strefa zielona
  • Strefa zielona
  • Strefa zielona