Szczegóły
Pub T29 Sports Bar & Restaurant to szczególne miejsce przeznaczone dla kibiców. Powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą przeżywać wielkie sportowe emocje i spędzić czas w wyjątkowym miejscu i wyjątkowej atmosferze. T29 Sports Bar & Restaurant otwarty jest 7 dni w tygodniu. W dwupoziomowym lokalu, na ponad 800m2 powierzchni, dysponujemy 39 telewizorami o dużej przekątnej ekranu, zapewniającymi rozrywkę na najwyższym poziomie. Wystrój lokalu nawiązuje ściśle do historii i tradycji Lechii Gdańsk oraz odnosi się do nazwy lokalu. Najbardziej okazałą częścią wystroju są dwa gigantyczne murale – każdy na 80m2 – gdzie w artystyczny sposób ujęta została panorama stadionu na Traugutta 29.
7 dni w tygodniu

Pub T29 Sports Bar & Restaurant to szczególne miejsce przeznaczone dla kibiców. Powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą przeżywać wielkie sportowe emocje i spędzić czas w wyjątkowym miejscu i wyjątkowej atmosferze. T29 Sports Bar & Restaurant otwarty jest 7 dni w tygodniu.

800 m2

W dwupoziomowym lokalu, na ponad 800m2 powierzchni, dysponujemy 39 telewizorami o dużej przekątnej ekranu, zapewniającymi rozrywkę na najwyższym poziomie.

Tradycja

Wystrój lokalu nawiązuje ściśle do historii i tradycji Lechii Gdańsk oraz odnosi się do nazwy lokalu.

Murale

Najbardziej okazałą częścią wystroju są dwa gigantyczne murale – każdy na 80m2 – gdzie w artystyczny sposób ujęta została panorama stadionu na Traugutta 29.Godziny otwarcia
Codziennieod 10:00

KONTAKT

Aby dowiedzieć się więcej na temat tej atrakcji napisz do nas: monika.kuzma@sport-s.pl

  • T29 Sports Bar & Restaurant
  • T29 Sports Bar & Restaurant
  • T29 Sports Bar & Restaurant
  • T29 Sports Bar & Restaurant
  • T29 Sports Bar & Restaurant
  • T29 Sports Bar & Restaurant