Szczegóły
Tor wrotkarski z systemem pomiaru czasu i wypożyczalnią chip’ów w sekretariacie Fun Arena. Profesjonalny tor wrotkarski wokół Stadionu Energa Gdańsk to unikatowe miejsce do codziennego rekreacyjnego uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Tor jest wyłożony nawierzchnią bitumiczną, a połączenie z siecią trójmiejskich ścieżek rowerowych sprawia, że na stadion można swobodnie dojechać również za pomocą tego środka transportu. Oprócz codziennej rekreacji tor jest wykorzystywany dla organizacji profesjonalnych zawodów, m.in. Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy.

Pomiar czasu

System pomiaru czasu firmy Timepoint, pokazuje na monitorze LED przy torze wyniki, osobom korzystającym z chip’ów

Wygodny dojazd

Profesjonalny tor wrotkarski wokół Stadionu Energa Gdańsk to unikatowe miejsce do codziennego rekreacyjnego uprawiania wszelkich dyscyplin sportowych. Tor jest wyłożony nawierzchnią bitumiczną, a połączenie z siecią trójmiejskich ścieżek rowerowych sprawia, że na stadion można swobodnie dojechać również za pomocą tego środka transportu.

Zawody

Oprócz codziennej rekreacji tor jest wykorzystywany dla organizacji profesjonalnych zawodów, m.in. Maratonu Sierpniowego im. Lecha Wałęsy. Długość toru wokół stadionu to 1000 m, natomiast rozszerzona wersja trasy to prawie 1,5 km.
Godziny otwarcia
Poniedziałek – Niedziela 8:00 – 22:00
W trakcie imprez masowychnieczynny
  • Tor wrotkarski
  • Tor wrotkarski
  • Tor wrotkarski
  • Tor wrotkarski